Підземному паркінгу в ЖК «Нова Англія» – присвоєно поштову адресу

ЖК Новая Англия

14 жовтня 2022 року присвоєно адресу введеній в експлуатацію частині підземного паркінгу в ЖК «Нова Англія» – вул. М.Максимовича, 26-Ж.

Це частина паркінгу під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частина під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв.м.

Ми щиро вітаємо власників паркомісць і повідомляємо, що:

  • 17 жовтня 2022 р. (понеділок) – власникам паркомісць буде надіслано смс-повідомлення із запрошенням записатися на перегляди та видачу документів. Звертаємо вашу увагу, що відділ продажу запис не проводить. В смс-повідомленні будуть вказані контакти для запису на перегляд та отримання пакета документів;
  • з 24 жовтня 2022 р. (понеділок) – буде розпочато процес переглядів паркомісць й одразу видача пакета документів для оформлення права власності;
  • з 25 жовтня 2022 р. (вівторок) – введена частина паркінгу буде відкритою для заїзду та користування. УВАГА! Користуватися паркінгом власники зможуть лише після: підписання Акту приймання-передачі об’єкта нерухомості; отримання пакета документів; підписання договору з обслуговуючою компанією; процедури реєстрації транспортного засобу в системі контролю доступу.

На перегляді з собою потрібно мати:

  1. Паспорт або ID-карта власника по Договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.
  2. Ідентифікаційний код власника по Договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.
  3. Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості – усі сторінки.
  4. Довідка про внесення коштів за Договором купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості (у Вас ця Довідка є за умови придбання нерухомості на умовах повної оплати. Якщо немає – Довідку видає відділ продажу).
  5. УВАГА! Якщо власник вищевказаного Договору не може особисто з’явитися за пакетом документів – їх може отримати інша особа. Для цього необхідна нотаріально завірена копія довіреності до вищевказаного пакета документів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.