Хід будівництва ЖК Нова Англія листопад 2022

ЖК Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) активно проводяться роботи з благоустрою території, адже зовсім скоро ми подамо документи на отримання сертифіката про введення в експлуатацію.  За планом у дворі будинку «Ньюкасл» буде розташована спортивна зона з універсальним спортивним майданчиком, вуличні тренажери та простор для відпочинку або зайнять з йоги. Проводяться роботи з влаштування колон вхідної групи, наразі готовність колон на завершальній стадії. Завершено монтаж дверей комерційних приміщень у 1-й та 2-й секціях, у 3-й секції роботи виконані на 90%. Також завершується оздоблення фасадів будинку, виконання складає 90%.
  • У будинку «Лінкольн» (Б-5) завершена кладка технічних споруд на покрівлі будинку. Триває влаштування стяжки на підлозі: у 1-й секції роботи йдуть до 14-го поверху, в 2-й секції – до 15-го поверху. У 1-й секції продовжуються фасадні роботи – а саме влаштування декорів, у 2-й секції фасадні роботи – розпочато.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) – завершено роботи по влаштуванню сантехнічних стояків в двох секціях будинку. Наразі проводяться підготовчі роботи під влаштування стяжки на підлозі.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) завершено монтаж стінових модулів Royal House 12-го поверху в 1-й та 2-й секції будинку. В 3-й секції –  тривають роботи армування і бетонування стіни -1-го поверху.
  • Паркінг - В частині паркінгу, яка знаходиться між будинком «Брайтон» та «Ньюкасл» – проводяться сантехнічні роботи, а також роботи з монтажу системи живлення, та системи пожежного сповіщення.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.