Хід будівництва ЖК Нова Англія жовтень 2022

ЖК Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) в 3-й секції завершені оздоблювальні роботи МЗК в усіх секціях, а також встановлені лічильники води та опалення. Триває влаштування кахлю на балконах холодних переходів, наразі у 1-й секції роботи – завершено, у 2-й секції – будівельники іще працюють на 14-му поверсі, у 3-й секції –роботи проводяться до 13-го поверху. Розпочато ремонтні роботи у приміщеннях для консьєржів, наразі проводяться чорнові роботи одночасно у 3-х секціях. Фасад будинку: в трьох секціях йде влаштування вхідної групи під’їздів, наразі у 1-й та 2-й секції – вже йде влаштування колон, у 3-й секції проводиться підготовка до влаштування колон вхідної групи.
  • У будинку «Лінкольн» (Б-5) триває влаштування стяжки на підлозі – у 1-й секції роботи проводяться до 9-го поверху, в 2-й секції – до 11-го поверху. На завершальній стадії мурування внутрішньоквартирних перегородок – роботи йдуть на 21-му поверсі у 1-й і 2-й секції. Влаштування кладки технічних споруд на покрівлі будинку – виконано на 60%.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) продовжуються роботи з кладки технічних споруд на покрівлі, загалом робота виконана на 40%. Крім того, продовжуються роботи по влаштуванню сантехнічних стояків в обох секціях будинку, роботи виконано на 70%.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) завершено монтаж стінових модулів Royal House 7-го поверху 2-ї секції та розпочато монтаж 8-го поверху. У 3-й секції – триває армування стін -2-го поверху.
  • Паркінг - Вздовж будинку «Ньюкасл» – триває армування і бетонування стіни паркінгу вздовж 2-ї та 3-ї секції, у 1-й секції – йде влаштування гідроізоляції перекриття паркінгу. Підземний паркінг – коридор між будинками «Манчестер» та «Лінкольн» – йде влаштування фундаменту і розпочато армування колон паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.