Новини будівництва ЖК «Нової Англії» жовтень 2022

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи. Почнемо звіт про хід будівництва з хороших новин – будинок «Лондон» (А-5) введено в експлуатацію! На сьогоднішній день це вже 9-й будинок з 14-ти запланованих в ЖК, що введено в експлуатацію.

  • Наступний будинок, який готується до отримання Сертифіката про введення в експлуатацію – будинок «Ньюкасл» (А-7), який знаходиться на завершальній стадії будівництва. У 3-й секції будинку завершено влаштування дверей на холодних переходах, у цій же секції до 20-го поверху завершено оздоблювальні роботи. Продовжується влаштування кахлю на балконах холодних переходів, наразі у 1-й секції роботи завершено до 19-го поверху, у 2-й секції – до 12-го, у 3-й секції – також до 12-го поверху. Фасадні роботи: в 1-й та 2-й секції – триває влаштування вхідної групи до під’їздів та розпочато роботи у 3-й секції.
  • У будинку «Лінкольн» (Б-5) триває влаштування стяжки на підлозі в двох секціях одночасно – у 2-й секції – роботи завершено – до 10-го поверху, у 1-й секції – роботи проводяться до 7-го поверху. Продовжується мурування внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й і 2-й секції роботи тривають до 19-го поверху, також триває влаштування кладки технічних споруд на покрівлі будинку.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) продовжуються роботи з кладки технічних споруд на покрівлі й триває влаштування сантехнічних стояків, наразі роботи виконано на 60%.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) розпочато монтаж стінових модулів Royal House 6-го поверху 2-ї секції й триває армування стін -2-го поверху в 3-й секції.
  • Паркінг - Вздовж будинку «Ньюкасл» – триває армування і бетонування стіни паркінгу вздовж 2-ї та 3-ї секції, у 1-й секції – роботи завершені і розпочато влаштування парапетів. Підземний паркінг – коридор між будинками «Манчестер» та «Лінкольн» – розпочато влаштування фундаменту.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.