Хід будівництва «Нової Англії» станом на 16 вересня 2022 року

Нової Англії

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • В будинку «Лондон» (А-5) тривають роботи з благоустрою території навколо будинку. Проводяться фінальні ремонтні роботи в торговій галереї -1 поверху.
  • В будинку «Лінкольн» (Б-5) триває влаштування стяжки на підлозі, роботи проводяться в двох секціях: у 2-й секції завершено роботи до 8-го поверху і розпочато на 9-10 поверхах, у 1-й секції – завершено влаштування стяжки на 4-му поверсі й розпочато на 5-му. Тривають роботи з мурування внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й і 2-й секції кладка іще продовжується на 18-му поверсі, також триває влаштування кладки технічних споруд на покрівлі будинку.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) оздоблювальні роботи в МЗК у 3-й секції завершено до 17-го поверху. У 3-й секції будинку триває влаштування дверей на холодних переходах – роботи виконано до 17-го поверху. Продовжується влаштування кахлю на балконах холодних переходів, наразі у 1-й секції роботи завершено до 17-го поверху, у 2-й секції – до 10-го, у 3-й секції – також до 10-го поверху. Фасадні роботи: в 1-й та 2-й секції – триває влаштування вхідної групи до під’їздів.
  • Завершено влаштування похилоутворюючого шару перекриття паркінгу в біля 3-ї секції будинку. Нагадаємо, що у дворі будинку «Ньюкасл» і «Брайтон» буде споруджено спортивний двір з універсальним футбольним полем та тренажерами.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) продовжуються роботи з кладки технічних споруд на покрівлі й триває влаштування сантехнічних стояків, наразі роботи виконано на 40%.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) за тиждень завершено монтаж стінових модулів Royal House 1-го поверху 2-ї секції та розпочато влаштування 2-го поверху.
  • Паркінг - Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» в 3-й секції – завершено влаштування похилоутворюючого шару перекриття паркінгу. З протилежного боку будинку в 1-й та 2-й секції триває армування і бетонування стіни паркінгу. Підземний паркінг – дорога між будинками «Манчестер» та «Лінкольн» – завершено підготовчі роботи під фундамент підземного паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.