Будинок «Лондон» в ЖК «Нова Англія» – введено в експлуатацію

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ будинок «Лондон» (А-5) введено в експлуатацію! На сьогоднішній день це вже 9-й будинок з 14-ти запланованих в ЖК, що введено в експлуатацію.

Будинок пройшов перевірку Державної інспекції архітектури та містобудування України й отримав Сертифікат про прийняття в експлуатацію від 22 вересня 2022 р.

Це означає, що незабаром інвестори «Лондона» зможуть отримати право власності на своє житло та розпочати ремонт у своїх квартирах.

Незважаючи на воєнні дії – девелопер Royal House дотримується строків і темпів будівництва. Протягом 2022 року в ЖК «Нова Англія» – введено в експлуатацію будинок «Брайтон», частина підземного паркінгу, і ось іще один будинок «Лондон» – отримав сертифікат.

Наступний будинок, який готується до отримання Сертифіката про введення в експлуатацію – будинок «Ньюкасл» (А-7), який знаходиться на завершальній стадії будівництва.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.