Новини будівництва ЖК Q-SMART лютий 2024

Q-SMART

Як повідомили СтройОбзор у компанії Edelburg Development на об'єкті ЖК Q-SMART виконуються роботи:

  • Будинок 1 (Секція 1 – 2): вже встановлені квартирні двері та двері у під’їзди; закінчено декоративну штукатурку у місцях загального користування; закінчено укладання кахелю в місцях загального користування; закінчено заведення електричних мереж до квартир; встановлено радіатори опалення з терморегуляторами у всіх квартирах; завершено пусконалагоджувальні роботи ліфтів.
  • Будинок 2 (Секція 3): вже встановлені квартирні двері та двері у під’їзди; закінчено декоративну штукатурку в місцях загального користування; триває укладання кахелю в місцях загального користування; закінчено заведення електричних мереж до квартир; встановлено радіатори опалення з терморегуляторами у всіх квартирах; завершено пусконалагоджувальні роботи ліфтів.
  • Будинок 3 (Секція 4 – 5): вже встановлені квартирні двері та двері в під’їзди; ведуться оздоблювальні роботи стін у місцях загального користування; триває укладання кахелю в місцях загального користування; закінчено заведення електричних мереж до квартир; встановлені радіатори опалення з терморегуляторами у всіх квартирах; продовжуються монтажні роботи ліфтових кабін.
  • А також продовжуються роботи з прокладання мереж водопостачання і каналізації в межах будівельного майданчика.

Q-SMART

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Q-SMART. ЗАБУДОВНИК - Edelburg Development. АДРЕСА - ул. Оноре де Бальзака, 11. РАЙОН- Деснянський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - стоянка, підземна.