Новини будівництва ЖК Rybalsky грудень 2023

Rybalsky

Як повідомили СтройОбзор в компанії SAGA Development на об'єкті ЖК Rybalsky будівництво йде повним ходом:

  • У будинку №1 триває влаштування стін та монолітного каркасу у секції №2. Продовжується процес влаштування зовнішніх інженерних мереж, зворотньої засипки та трансформаторної підстанції.
  • У будинку №7. У секціях №1 та №4 триває монтаж вентиляційних блоків та процес влаштування стін . Також у секції №1 продовжується влаштування монолітного парапету. У секції №3 триває влаштування монолітного каркасу. Продовжується процес встановлення монолітного каркасу паркингу.
  • У будинку №11 триває монтаж ліфтів та фасадні роботи. Продовжуються роботи по благоустрою з боку будинку №9 та школи. Розпочато встановлення вікон в секціях №1 та №5.
  • У будинку №15 триває влаштування випробувальних кущів паль. Продовжуються підготовчі роботи по влаштуванню фундаментів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Rybalsky. Забудовник SAGA Development. АДРЕСА - Набережно-Рибальська 3, 9. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Почайна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9-10; ;9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.