Розпочато продаж машино-місць у паркінгу «Будинку на Вавилових»

Будинок на Вавилових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Будинок на Вавилових розпочато продаж машино-місць у паркінгу. Подбайте про паркування автомобіля вже зараз — купуйте місце в паркінгу. Скористайтеся обмеженою акційною пропозицією на машино-місця:

Умови* - При купівлі подвійного машино-місця при 100% оплаті його вартості надається знижка 10% від базової вартості машино-місця за умови оплати протягом 3 банківських днів. При купівлі подвійного машино-місця в розтермінування 0% до 20.06.2026 року надається знижка 5% від базової вартості машино-місця та за умови оплати протягом трьох банківських днів. 

Базові умови* - При купівлі машино-місця при 100% оплаті надається знижка 5% від базової вартості машино-місця за умови оплати протягом трьох банківських днів.
При купівлі машино-місця в розтермінування 0% до 20.06.2026 року. Розмір мінімального першого внеску складає від 30% від вартості машино-місця. Сума несплаченого залишку вноситься рівними частинами щомісячно не пізніше 20 числа кожного місяця до 20.06.2026 року. Ціна квадратного метру фіксується за умови сплати 75% (і більше) від базової вартості.

*Ціна об'єктів нерухомості пропонується в доларах США. Розрахунок та оплата здійснюються в національній валюті з прив’язкою до курсу продажу, що встановлений в касі АБ «УКРГАЗБАНК», що передує даті здійснення оплати.

Будинку на Вавилових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинок на Вавилових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.