Знак народної пошани: «Інтергал-Буд» отримала «Хрест громадянських заслуг»

Інтергал-Буд

30 травня, в конференц-залі Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулась церемонія вручення нагороди Знак народної пошани «Хрест громадянських заслуг», що є подякою військових представникам цивільного сектору, громадянам та бізнесу, які своєю працею допомагають українським воїнам наблизити перемогу у війні. «Інтергал-Буд» доєдналися до переліку компаній, які отримали почесну відзнаку.

Ініціаторами вручення відзнаки стали Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна», Національна премія «Скарб нації» і Асоціація мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів України. «Сьогодні надзвичайний день: ми вшановуємо Героїв без зброї – простих людей, які щоденно працюють на благо України, усіляко допомагають в тилу і на фронті, піклуються про мільйони українців, і всі ми разом, маленькими кроками, йдемо до великої спільної мети – Дня Перемоги», – зазначив Олександр Сопов, директор ВТО «Орден» та ВГО «Країна», один з організаторів нагородження. 

Вручав відзнаку легендарний Сумрак – Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук.

«Для нас надзвичайна честь доєднатися до когорти компаній, які було відзначено «Хрестом громадянських заслуг». Перелік представників бізнесу, що отримали нагороду, не був широким. І нам дуже приємно, що саме діяльність «Інтергал-Буд» в процесі посилення обороноздатності країни було помічено. Такі нагороди надихають на подальшу плідну роботу», – повідомила Анна Лаєвська, комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд».