Ощадбанк видав перші кредити на квартири від «Інтергал-Буд» в рамках «єОселя»

Інтергал-Буд

Маємо чудові новини щодо реалізації державної програми пільгової іпотеки «єОселя»: один з найбільших українських банків, Ощад, видав перші два кредити на купівлю квартир від «Інтергал-Буд». 

Обидві угоди стосувались придбання помешкань в житловому комплексі «Озерний гай Гатне», що розташований у найближчому передмісті Києва. Першими клієнтами та власниками нових комфортних осель стали військовослужбовець ЗСУ та співробітник силових структур. 

Державний Ощадбанк є учасником програми «єОселя» та одним з лідерів серед фінансових установ, що надають кредити на купівлю житлової нерухомості. Безмежно радіємо цій співпраці та потенційним можливостям щодо збільшення масштабів реалізації «єОселя», які вона відкриває. 

Нагадаємо, що в жовтні компанія «Інтергал-Буд» долучилась до державної програми пільгового іпотечного кредитування «єОселя». А вже у листопаді була підписана перша угода в рамках програми, завдяки чому подружжя медиків змогло втілити давню мрію про власну нову оселю. 

Довідка СтройОбзор: ЖК «Озерний гай Гатне» проєкт заміського формату, розташований неподалік Києва, від найближчої станції метро комплекс відділяють лише 10 хвилин на авто. Родзинкою ЖК є наявність мальовничих озер з облаштованими пляжами та прогулянковими алеями. Наразі будується нова черга комплексу, будинки якої матимуть покращене архітектурне рішення та власні зелені дворики на перших поверхах. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд. АДРЕСА - селище Гатне. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4-10; 47 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.