Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» грудень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9: Повністю завершено монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Триває облаштування конструкцій покрівлі. На завершальному етапі роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін. Продовжуємо монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Розпочато роботи з розводки пожежної системи, сигналізації, диспетчеризации та автоматизації.
  • Будинок №5: Завершено монолітно-каркасні роботи з будівництва каркасу будинку. Фіналізуємо облаштування покрівлі. Завершуємо роботи з кладки цегляних стін на останніх поверхах. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Приступаємо до роботи з розводки пожежної системи, сигналізації, диспетчеризации та автоматизації.
  • Будинок №6: Тривають монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Залили плити перекриття між 5 та 6 поверхами. Триває облаштування вертикальних колон 7 поверху. Продовжується кладка зовнішніх стін з 1 по 4 поверхи. Продовжуються роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж. Завершено роботи з облаштування паркінгу під 5 будинком. Під 6 будинком роботи з облаштування паркінгу на фінальній стадії.

ЖК «Новопечерські Липки»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.