Новини будівництва ЖК «Новопечерські Липки» грудень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика кварталу «Новопечерські Липки»:

7 черга (проєктні №1,2,3,4):

  • Будинок №1 - На фінальній стадії влаштування алюмінієвих віконних вітражів. Ведеться скління та встановлення віконних та дверних конструкцій на останніх поверхах. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани. Тривають роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації. Випробувальні роботи по запуску ліфтового обладнання повністю завершені, ліфти працюють в тестовому режимі. Йдуть роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №2 - Добігають кінця роботи з влаштування алюмінієвих віконних вітражів с 14 по 24 поверхи. Розпочато скління та встановлення віконних та дверних конструкцій. Продовжується утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу. Завершені випробувальні роботи по запуску ліфтового обладнання. Ліфти працюють в тестовому режимі.
  • Будинок №3 - На завершальній стадії роботи зі встановлення алюмінієвих віконних вітражів. Триває скління віконних та дверних конструкцій з 2 по 24 поверхи. Йдуть роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Завершені роботи з облаштування вузла вводу водопроводу. Завершені монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання. Розпочато випробування ліфтового обладнання.
  • Будинок №4 - На 99% завершено утеплення стін негорючою мінеральною ватою. Повністю завершено кріплення геомембрани. Фіналізуємо роботи з монтажу алюмінієвих віконних вітражів та встановлення віконних і дверних блоків. Добігають кінця роботи з облаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Завершено облаштування в’їзної /виїзної групи в паркінгу під будинком. Ліфти працюють в тестовому режимі. Завершуються роботи з облаштування паркінгу між будинками 2 и 3. Наразі триває встановлення протипожежної системи, а також систем опалення, каналізації та водозабезпечення. На фінальній стадії роботи з облаштування теплового пункту для 1 та 2 будинків.

8 черга (будинки №5, 6, 9):

  • Будинок клубного формату №9 - Повністю завершено монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Триває облаштування конструкцій покрівлі.  На завершальному етапі роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін. Продовжуємо монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Розпочато роботи з розводки пожежної системи, сигналізації, диспетчеризации та автоматизації.
  • Будинок №5 -  Завершено монолітно-каркасні роботи з будівництва каркасу будинку. Фіналізуємо облаштування покрівлі. Завершуємо роботи з кладки цегляних стін на останніх поверхах. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Приступаємо до роботи з розводки пожежної системи, сигналізації, диспетчеризации та автоматизації.
  • Будинок №6 -  Тривають монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Залили плити перекриття між 5 та 6 поверхами. Триває облаштування вертикальних колон 7 поверху. Продовжується кладка зовнішніх стін з 1 по 4 поверхи. Продовжуються роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж. Завершено роботи з облаштування паркінгу під 5 будинком. Під 6 будинком роботи з облаштування паркінгу на фінальній стадії.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.