Новини будівництва 7 черги ЖК Новопечерські Липки травень 2024

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Завершуємо встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду. Продовжується розведення та монтаж поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції в квартирах та місцях загального користування. Тривають роботи зі встановлення радіаторів у квартирах. Виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Продовжуємо благоустрій прибудинкової території.  
  • Будинок №2 - Висадили живі дерева всередині вітражів-колб в стилобатній частині підземному паркінгу. Тривають роботи з благоустрою прибудинкової території. Продовжується встановлення вхідних квартирних дверей з 11 поверху і вище. Закінчили  влаштування квартирної розводки водозабезпечення системи KAN. Фіналізуємо роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж навісного вентильованого фасаду. Тривають оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах.
  • Будинок №3 - Триває встановлення радіаторів у квартирах. Продовжуємо встановлення вхідних квартирних дверей з 10 поверху і вище. Завершуємо влаштування навісного вентильованого фасаду та встановлення віконних елементів на парапетній частині будівлі. Триває благоустрій прибудинкової території. Виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування.
  • Будинок №4 - Завершили встановлення дверей у місцях загального користування. Виконуємо оздоблювальні роботи у вхідних групах та місцях загального користування. Продовжуємо роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів та кабельно-провідникової продукції в квартирах та місцях загального користування. Триває благоустрій прибудинкової території.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.