Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» вересень 2022

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

Будинок №1 - Продовжується влаштування алюмінієвих віконних вітражів, скління та встановлення віконних та дверних конструкцій з 13 по 20 поверхи. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для кріплення навісного вентильованого фасаду. Ведуться роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Розпочато встановлення архітектурного фасадного освітлення. Йдуть випробувальні роботи із запуском ліфтового обладнання.

Будинок №2 - Триває влаштування алюмінієвих віконних вітражів с 14 по 24 поверхи. Продовжуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Завершуються роботи з встановлення ліфтового обладнання. У будинках №1 та №2 розпочато облаштування центрального теплового пункту та насосного водозабезпечення. 

Будинок № 3 - Тривають підготовчі роботи для подальшого встановлення віконних блоків. Продовжується влаштування алюмінієвих віконних вітражів з 1 по 22 поверхи. Тривають монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання. Триває внутрішнє утеплення між першим поверхом та підземним паркінгом.

Будинок № 4 - На 99% завершені роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою та кріплення геомембрани. На 98% завершено монтаж алюмінієвих віконних вітражів, встановлення віконних і дверних блоків. На 98% завершено облаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Завершено монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання. Завершується утеплення стін, роботи з гідроізоляції та облаштування дорожнього покриття в’їздної групи паркінгу. Тривають роботи з підключення нових будинків до основних систем життєзабезпечення будинків. Йдуть роботи з облаштування інженерних мереж будинків 1,2,3.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.