Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» серпень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та не збавляють темпи будівництва. За останній місяць на будівельному майданчику 8 черги (будинки №5, 6, 9) житлового кварталу «Новопечерські Липки» відбулися наступні зміни:

  • Будинок клубного формату №9 - Завершено монолітно-каркасні роботи на передостанньому 15 поверху будівлі. Заливаємо плити перекриття між 15 та останнім 16 поверхами, влаштовуємо вертикальні елементи та колони останнього поверху. Продовжуються роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін з 1по 12 поверхи.
  • Будинок №5 - Завершено монолітні роботи з влаштування плити перекриття та вертикальних елементів і колон між 19 та 20 поверхами. Тривають роботи з облаштування опалубки та залиття плити перекриття між 20 та останнім 21 поверхами.Тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 14-15 поверхів.
  • Будинок №6 - Завершено монолітні роботи з влаштування плити перекриття та вертикальних елементів і колон між 1 та 2 житловими поверхами.
  • Триває влаштування вертикальних елементів, колон та опалубки  між 2 і 3 поверхами.
  • Завершені роботи з облаштування вбудованої трансформаторної підстанції на нижньому технічному поверху.
  • Розпочато роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж.

ЖК «Новопечерські Липки»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.