Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» вересень 2022

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок №9 - На фінальній стадії будівництво монолітного каркасу будівлі. Заливаємо плити перекриття між останнім 16 поверхом та технічним поверхом, влаштовуємо вертикальні елементи та колони покрівлі. Продовжуються роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін на рівні 12-13 поверхів. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації.
  • Будинок №5 - Завершено монолітні роботи з влаштування плити перекриття та вертикальних елементів і колон між 20 та останнім 21 поверхами. Йде облаштування опалубки та залиття плити перекриття між 21 та технічним поверхами. Тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 16-17 поверхів. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. 
  • Будинок №6 - Тривають монолітні роботи з влаштування плити перекриття та вертикальних елементів і колон між 2 та 3 житловими поверхами. Йдуть роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.