Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» жовтень 2022

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Завершили монолітні роботи з будівництва останнього 16 поверху. Влаштовуємо вертикальні елементи та колони технічного поверху. Триває кладка цегляних зовнішніх та внутрішніх стін на рівні 14-15 поверхів. Продовжуємо монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації.
  • Будинок №5 - На завершальній стадії монолітно-каркасні роботи. Влаштовуємо  плити перекриття та вертикальні елементи між останніми поверхами (20-21). Тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 17-19 поверхів. Продовжується монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації.
  • Будинок №6 - Тривають монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Готуємо опалубку та заливаємо плити перекриття між 3 та 4 поверхами. Розпочата кладка зовнішніх стін на 1 поверсі.

Продовжуються роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.