ЖК Гвардійський почали підключати до тепломереж

Гвардійський

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуду на об'єкті ЖК «Гвардійський» зведений на вул. Генерала Алмазова, 18/7 у Печерському районі столиці, почали підключати до мереж теплопостачання.

Станом на сьогодні виконуються роботи по цегляній кладці деяких перегородок, влаштування пожежної сигналізації, встановлення поквартирних електролічильників, завершення сантехнічних робіт та робіт по зовнішнім мережам теплопостачання.

Довідка СтройОгляд: ЖК «Гвардійський» - це сучасний 25-поверховий будинок на вулиці Генерала Алмазова (Кутузова), 18/7 за 3 хвилини ходьби до станції метро «Печерська» та бульвару Лесі Українки. Проект відповідає всім уявленням про житло бізнес-класу та рівень обслуговування мешканців: високоякісні матеріали та технології будівництва, просторі та раціональні квартири з широким вибором планувань – від однокімнатної до двоярусної шестикімнатної. Останні тенденції в архітектурі та дизайні, системи шумо- та теплоізоляції, комунікацій від світових виробників. Житловий комплекс рівня «бізнес» – це не лише затишні та комфортні квартири, а й власна розвинена інфраструктура. Забудовник Київміськбуд АДРЕСА - вул. Кутузова, 18/7 РАЙОН - Печерський. МЕТРО- Печерська КЛАС- бізнес ПОВЕРХНІ - 25; 1 будинок. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.