Новини будівництва 7 черги ЖК Новопечерські Липки червень 2024

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Продовжуються роботи зі встановлення радіаторів у квартирах. Виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Триває розведення та монтаж поверхових електрощитів в квартирах і місцях загального користування, а також протипожежних вогнезатримуючих клапанів. Завершуємо встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду. Триває благоустрій прибудинкової території: бетонування пішохідних доріжок перед укладкою тротуарної плитки, завезення чорнозему, монтаж систем автополиву.
  • Будинок №2 - Продовжується встановлення вхідних квартирних дверей. Тривають оздоблювальні роботи у місцях загального користування та вхідних групах. Фіналізуємо роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж навісного вентильованого фасаду. Тривають роботи з благоустрою прибудинкової території: бетонування пішохідних доріжок перед укладкою тротуарної плитки, завезення чорнозему, монтаж систем автополиву. Розпочато оздоблювальні роботи в підземному паркінгу під будинками №1, №2, №3.
  • Будинок №3 - Завершено встановлення дверей у місцях загального користування. Триває встановлення радіаторів у квартирах та місцях загального користування. Продовжується встановлення вхідних квартирних дверей. Завершуємо влаштування навісного вентильованого фасаду та встановлення віконних елементів на парапетній частині будівлі. Виконуються оздоблювальні роботи у вхідних групах та місцях загального користування. Тривають роботи з благоустрою прибудинкової території: бетонування пішохідних доріжок перед укладкою тротуарної плитки, завезення чорнозему, монтаж систем автополиву.
  • Будинок №4 - Завершили встановлення дверей у місцях загального користування. Виконуємо оздоблювальні роботи у вхідних групах та місцях загального користування . Триває встановлення протипожежних вогнезатримуючих клапанів у місцях загального користування. Продовжуємо роботи з розведення та монтажу поверхових електрощитів в квартирах та місцях загального користування. Триває благоустрій прибудинкової території: укладання тротуарної плитки, завезення чорнозему, монтаж систем автополиву. 
  • Роботи з влаштування внутрішньомайданчикових інженерних мереж (зливні системи, каналізація, водозабезпечення, тепло та електропостачання ) для всіх будинків 7 черги тривають.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.