Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» грудень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок №1 - -На фінальній стадії влаштування алюмінієвих віконних вітражів. Ведеться скління та встановлення віконних та дверних конструкцій на останніх поверхах.Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани. Тривають роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту.
  • Будинок №2  - Добігають кінця роботи з влаштування алюмінієвих віконних вітражів с 14 по 24 поверхи. Розпочато скління та встановлення віконних та дверних конструкцій. Продовжується утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу.
  • Будинок №3 - На завершальній стадії роботи зі встановлення алюмінієвих віконних вітражів. Триває скління віконних та дверних конструкцій з 2 по 24 поверхи. Йдуть роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Завершені роботи з облаштування вузла вводу водопроводу.
  • Будинок №4 - На 99% завершено утеплення стін негорючою мінеральною ватою. Повністю завершено кріплення геомембрани. Фіналізуємо роботи з монтажу алюмінієвих віконних вітражів та встановлення віконних і дверних блоків. Добігають кінця роботи з облаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.