Новини компанії ЖК CITY HUB

Новини компанії ЖК Киевская швейцария

Назад на сторінку новобудови

Жилой комплекс «Киевская Швейцария» - это выбор для самых требовательных покупателей. Район, в котором разместится комплекс, издавна привлекал столичную элиту и интеллигенцию. Еще на рубеже XVIII-XIX веков среди художников, писателей, адвокатов переезд сюда считался признаком хорошего тона. Именно они по особенности рельефа этой местности назвали ее «Киевской Швейцарией».
 
Жизнь в этом комплексе станет настоящим удовольствием не только благодаря природной красоте местности, но и благодаря развитой инфраструктуре микрорайона. Удобные транспортные развязки, близость к центру - все это станет весомым аргументом в пользу покупки жилья в комплексе «Киевская Швейцария».

Назад на сторінку новобудови

CITY HUB - це лаконічність сучасної архітектури, функціональність та унікальне місцерозташування в діловому центрі української столиці.

Проект - яскраве відображення Києва - зеленого, комфортного і, в той же час, динамічного. У цій локації все поруч: спортивні майданчики, нічне життя, паркові зони та бізнес-центри. Довкола CITY HUB вирує ритм мегаполісу, а всередині - панує гармонія.

При виборі місця та проектуванні житлового комплексу CITY HUB було враховано усі побажання сучасної ділової людини, її потреби бути в центрі подій, швидко та комфортно пересуватися, бути в гармонії з природою та домашнім затишком.

CITY HUB об’єднав в собі все для амбіцій ділової людини. Він розмістився в бізнес- та історичному центрі Києва, поблизу основних транспортних магістралей столиці. Тут комфорт у кожній деталі.